سئو مگ
آموزش رایگان و حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟ چه کارهایی برای سئو سایت باید انجام شود؟ برای آشنایی با تکنیک هایی که می توانند رتبه سایت تان را در موتورهای جستجو بالا ببرند، با ما همراه باشید.

سئو چیست

 سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization هست که به فعالیتهایی اشاره دارد برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه در نتایج جستجو ارگانیک یک موتور جستجو. وب سایتهایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و در صورت داشتن استراتژی های مناسب این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

برای کسب موفقیت در سئو باید به رضایت کاربر و تجربه کاربری توجه ویژه ای داشته باشیم. رضایت کاربر از محتوای سایت شما به مواردی مانند ادبیات و لحن بیان شما، کیفیت محتوا و اطلاعات ارائه شده، سرعت سایت، نحوه نمایش و ارائه محتوا، قابلیت نمایش صحیح در موبایل، پاسخ گویی سریع و موثر به سوالات کاربران و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

اهمیت سئو در دیجیتال مارکتینگ

سئو یکی از مهمترین فعالیتهای دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. همانگونه که در بالا عنوان شد با سئو می‌توانید مشتریان بالقوه را از سمت موتورهای جستجو به سمت کسب و کار خود هدایت کنید. موتور های جستجو مثل گوگل با توجه به کلید واژه‌ها و عبارتهای جستجو شده کاربران تلاش می‌کنند محتوای مرتبط، معتبر، بهینه شده و مفید را به آنها پیشنهاد دهند.

سئو چیست

برای مطالعه و آگاهی در مورد انواع سئو و روشهای بهینه سازی سایت، تدوین یک استراتژی سئو جامع و تاثیر کلمات کلیدی در سئو  به مطالب زیر مراجعه کنید.

معرفی ابزارهای سئو

ابزارهای سئو، ابزارهایی هستند که به شما در ارتقا و بهبود سئو سایت کمک می‌کنند. معمولا با ابزارهای رایگان موجود نیازهای وبسمتران و صاحبان سایت برطرف میشود اما گاهی نیاز است از ابزارهای پولی و غیر رایگان نیز استفاده کرد. برای استفاده از این ابزارها آشنایی نسبی با سئو، طراحی سایت و HTML نیاز است. در ادامه مقالات مرتبط در مورد ابزارهای سئو را مطالعه کنید.

آموزش رایگان سئو

در وبسایت سئومگ سئو به صورت رایگان آموزش داده می‌شود تا علاقه مندان بتوانند دانش خود را در زمینه سئو بهبود بخشیده و از آن در کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنند. در حال حاضر این آموزش ها در قالب مقالات آموزش سئو، فیلم آموزش سئو ارائه می‌شود.

فیلم آموزش سئو

سئو مگ مجموعه ای ارزشمند و پیشرفته از فیلم های آموزش سئو را ارائه میدهد که مفاهیم و تکنیک های مرتبط با سئو سایت (سئو داخلی و سئو خارجی) و مباحث روز دیجیتال مارکتینگ را به صورت رایگان به شما آموزش میدهد.